Serwis internetowy Bartontech.pl jest internetową formą prezentacji działalności i oferty handlowej firmy Bartontech. Firma zajmuje się handlem urządzeniami do recyklingu, sortowaniu i przetwarzaniu odpadów – belownice, zgniatarki, prasy do prasowania makulatury, plastiku (butelki PET), puszek, foli, tkanin i innych surowców. W ofercie belownice pionowe i poziome (kanałowe), półautomatyczne i automatyczne, do zastosowań w małych punktach skupu surowców, sklepach, jednostkach medycznych oraz do zastosowań w przemysłowych cyklach przerobu odpadów, sortowniach i zakładach komunalnych.

 

Oferujemy sprzęt nowy, sprawdzony, na gwarancji producenta. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe produkty z zakresu recyklingu, gospodarki odpadami. Oferujemy urządzenia własnej produkcji jak i produkty renomowanych firm światowych branzy recyklingu. Zajmujemy się również sprzedażą pras i belownic używanych.

 

Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla oferowanych maszyn. Nasze kilku letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej jest gwarancją profesjonalnej opieki technicznej. Jesteśmy gotowi pomóc w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia dla indywidualnego klienta.

 

Świadczymy usługi w zakresie cięcia blach na przecinarce CNC ze źródłem plazmowym (grubość blachy do 20mm) oraz tlenowym (do 100mm). Posiadamy przecinarkę renomowanego producenta Eckert AS oraz wysokiej klasy oprogramowanie CAD/CAM: Solid Edge i Eckert CAD/CAM.

 

 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.